Paketlerimiz

Untitled 21Wedd İstanbul’da her türlü ihtiyaca uygun kişiselleştirilmiş mükemmel düğün organizasyon paketleri mevcuttur. Düğün ve organizasyon üzerine, bir teklif almak için veya daha fazla bilgi için Wedd İstanbul telefonlarını arayabilirsiniz. Paket içeriklerini ve neyi kapsayıp kapsamadığını öğrenmek için bir toplantı talep edebilirsiniz.

Kendi kişisel tarzınızı yansıtan bir düğün organizasyon planı oluşturmak ve her zaman hayal ettiğiniz düğünü gelin birlikte planlayalım.

İnsanların hafızalarında kalacak ve bütçelerini aşmayacak bir organizasyon oluşturmalarını sağlarız.

Untitled 23‘Herşey Dahil’ – Tam Düğün Planlama Paketi

Komple planlama
baştan sona tüm düğün organizasyonu her yönüyle koordinasyon. Bu düğün tarzı tam kapsamlı bir paket içermektedir siz sadece arkanıza yaslanın ve stres yapmadan önünüze gelen tüm detayları ve seçenekleri görerek hayalinizdeki düğün organizasyonuna sahip olun.
Teklif Alın

Untitled 24

Untitled 23‘Mekan Bulma Paketi’- Bizim Rüya bul

Mükemmel bir mekan bulmak araştırmak çok zor olabilir. Bu paket size zaman kazandıracak ve size mükemmel düğün mekan bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş bir paket olmakla beraber ayrıca tören, gösteri ve ortamın seçtiğiniz mekan ile oranları ve paket detaylarını müzakere etme olanağı sunar. Bu tüm Türkiye ya da örneğin İstanbul içerisinde potansiyel hedef düğün yerlerinin saptanması, ihtiyaçlarınızı, bütçenizi görüşmek gibi bir toplantı planını içerir. Rezervasyon onaylandıktan sonra tüm ayrıntıları ile mekan ve detay bilgileri verilecektir.

Teklif Alın

Untitled 24

Untitled 23‘Şimdi Keyif Zamanı’ – Koşuşturma ve Gün Koordinasyon Paketi

Rahatlayın ve büyük koşuşturma günü sırasında her an tadını çıkartmak isteyenler için bir pakettir. Düğün tarihi bütün düğün detayları geçmesinin ardından Wedd İstanbul tüm nihai düzenlemeler ve ayrıntıları adınıza koordine etmek ve her şeyi denetlemek için gün boyunca orada olup herşeyin mükemmel olmasını sağlayan pakettir. Koordinasyon için düğün tarihinden bir ay önce toplantı yapılmalıdır.

Teklif Alın

Untitled 24

Untitled 23‘Biz Beklemek İstemiyoruz’ – Kısa Süreli Tam Planlama Paketi

Bu plan hemen hemen her şeyi tam düğün planlama paketini içerir, ancak sadece sabırsızlanıyorum diyen çiftler içindir! çiftin gereksinimleri denetlenerek düğün ve koordinasyon her yönüyle planlanarak gerçekleştirilir. Durumuna göre 1-2 ay içerisinde yoğun bir programlama ile yapılır.

Teklif Alın

Untitled 24